چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار

در نشست مشترک مشاوران وزیر راه و مشاور مدیرعامل سازمان بنادر در امور ایثارگران مطرح شد:

ارائه خدمت رسانی بهتر به ایثارگران مجموعه وزارت راه و شهرسازی/ ایجاد بانک اطلاعاتی مشترک در امور ایثارگران

ارائه خدمت رسانی بهتر به ایثارگران مجموعه وزارت راه و شهرسازی/ ایجاد بانک اطلاعاتی مشترک در امور ایثارگران
مشاوران وزیر راه و شهرسازی و مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در امور ایثارگران وضعیت خدمت‌رسانی به ایثارگران مجموعه وزارت راه و شهرسازی را بررسی کردند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، حسن اسحاقی؛ مشاور وزیر راه و شهرسازی در امور ایثارگران در نشست مشترک مشاوران وزیر راه و مشاور مدیرعامل سازمان بنادر در امور ایثارگران، اظهار داشت: در حال حاضر به دنبال سنجیدن شرایط هستیم تا مشخص شود بحث جامعه ایثارگری در مجموعه وزارت راه و شهرسازی  در چه مرحله‌ای قرار دارد.

وی افزود: تاکنون  بسیاری از مطالبات جامعه ایثارگران حتی معمولی‌ترین آن‌ها محقق نشد است و در همین زمینه برنامه خود را روی این محور متمرکز کرده‌ایم تا  مطالباتی را که در کمترین زمان می‌توان به نتیجه رساند  را پیگیری کنیم.

 اسحاقی گفت: فرهنگ ایثار و شهادت باید به‌صورت واقعی و در چارچوب برنامه‌های عملی باشد. فرهنگ ایثار را قطعاً از مجموعه خودمان شروع خواهیم کرد تا بتوانیم به کل مجموعه وزارت راه و شهرسازی انتقال دهیم.

در ادامه این جلسه جعفر مفاخری؛ مشاور مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی در امور ایثارگران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در این خصوص، اظهار داشت: تمام سعی سازمان بنادر این است که کم کاری در خصوص ارایه خدمات به امور ایثارگان صورت نگیرد، از اینرو  تمام تلاش خود را کردیم که با تک تک ایثارگان بنادر کشور صحبت کنیم.

وی تصریح کرد: قول‌هایی داده شد تا از توان سازمان  بنادر  برای خدمات بهتر به ایثارگران بهره ببریم.

 در بخش دیگری این جلسه مهری صفری؛ مشاور وزیر وزیر راه در امور بانوان، اظهار داشت: قرار است بانک اطلاعاتی مشترک در مورد ایثارگران ایجاد شود.
۱ مرداد ۱۳۹۸ ۱۵:۰۶
پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی |
تعداد بازدید : ۱,۸۷۸