چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹
 

اخبار

تشکیل انجمن فرزندان شاهد در سازمان بنادر/ ضرورت همکاری اداره های ایثارگران

دبیر انجمن فرزندان شاهد وزارت راه و شهرسازی گفت: توانمند سازی فرزندان شاهد باید در اولویت فعالیت های امور ایثارگران قرار گیرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، عادل مهری در نشست ایثارگران سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تاکید بر انسجام بین اداره های امور ایثارگران در وزارت راه و شهرسازی افزود: اداره امور ایثارگران سازمان بنادر و دریانوردی عملکرد بسیار خوبی داشته است.

وی در خصوص فعالیت ها و اهداف انجمن یاد شده تصریح کرد: انجمن فرزندان شاهد فعالیت خود را از سال 96 آغاز کرده و انسجام ایثارگران و رسیدگی به امور فرزندان شاهد را به عنوان اهداف اصلی در دستور کار خود قرار داده است.

مهری در خصوص لزوم توانمند سازی فرزندان شاهد اظهار داشت: توانمند سازی فرزندان شاهد باید در اولویت فعالیت های امور ایثارگران قرار گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدوار هستیم با تشکیل انجمن فرزندان شاهد در سازمان بنادر و دریانوردی و همکاری با انجمن مذکور در وزارت راه و شهر سازی قدمی مثبت در توانمند سازی فرزندان شاهد در حوزه های مدیریتی و اجرایی برداریم.

دبیر انجمن فرزندان شاهد وزارت راه و شهرسازی، پیگیری و رسیدگی به وضعیت استخدام فرزندان شاهد و همچنین تشکیل شرکت تعاونی و صندوق قرض الحسنه ایثارگران را از برنامه های آتی اداره امور ایثارگران برشمرد.

۲ مرداد ۱۳۹۸ ۲۳:۳۱
تعداد بازدید : ۱,۰۶۸