چهارشنبه ۲۰ فروردین ۱۳۹۹
 

اخبار

فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر و دریانوردی:

آموزش مدیریت و رهبری، ویژه فرماندهان یگان های حفاظت بنادر/ اجتناب ناپذری انضباط کاری در محیط انتظامی با سرعت تغییرات اجتماعی

اجتناب ناپذری انضباط کاری در محیط انتظامی با سرعت تغییرات اجتماعی
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر از برگزاری چهارمین کارگاه آموزشی ویژه فرماندهان یگان های حفاظت با عنوان « مدیریت و رهبری در یگان های انتظامی» خبر داد و گفت: در این کارگاه دو روزه، فراگیران با "مفاهیم هدایت و رهبری" و " مدیریت بر تغییر رفتار" آشنا می شوند که بر انضباط کاری این مجموعه تاثیر بسیار زیادی خواهد گذاشت.
 
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی، سرهنگ جعفر اطمانی افزود: همچنین در این کارگاه آموزشی که در بندر ارومیه در حال برگزاری است، " شیوه های موفقیت در محیط خدمتی ؛ "روش تصمیم گیری سریع در یگان ها" و " اهمیت و نقش نیروی انسانی در یگان" نیز به فرماندهان یگان های حفاظت بنادر آموزش داده می شود .
سرهنگ جعفر اطمانی با اشاره به تعداد مأموریت ها در یگان تاکید کرد :  با توجه به فراگیر بودن سرعت تغییرات اجتماعی، همواره لازم است اهداف خود را متناسب با شرایط تعریف و همیشه برای رویارویی با چالش ها آمادگی کامل را احراز کنیم. 
فرمانده یگان حفاظت سازمان بنادر با بیان اینکه رمز موفقیت راهبردی در ابتکار و خلاقیت های جدید است، بر حرکت به سمت ارتقای سطح آموزش و مهارت کارکنان با بهره گیری از روش ها و ابزارهای نوین آموزش تأکید کرد.

۲ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۴۴
تعداد بازدید : ۱,۳۸۲