سه شنبه ۳۰ شهریور ۱۴۰۰
 

اخبار

برگزاری کنفرانس دریایی انوایروتک در ماه آینده

کنفرانس دریایی، انوایروتک، صنعت دریانوردی، سازمان بنادر و دریانوردی
کنفرانس بین المللی دریایی انوایروتک برای بررسی موضوعات کلیدی صنعت دریانوردی در روزهای نهم و دهم سپتامبر در روتردام هلند، برگزار خواهد شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان بنادر و دریانوردی به نقل از مریتایم اگزکتیو، پس از یک وقفه و انتظار طولانی مدت برای کنفرانس Envirotech for Shipping ، این گردهمایی در ماه سپتامبر در شهر روتردام هلند برگزار می شود.
در این رویداد بین المللی صاحبان و نمایندگان شرکت های کشتیرانی، مدیران کشتی، کشتی سازان، نمایندگان بنادر، انجمن ها؛ شرکت های رده بندی، جوامع دریایی و بندری و ارائه دهندگان خدمات و شرکت های فناوری دریایی حضور خواهند داشت.
شرکت کنندگان در این کنفرانس در روزهای 9 و 10 سپتامبر در مورد آخرین مسائل، دستورالعمل ها، شیوه نامه ها و ارزیابی فناوری ها و خدمات لازم برای آینده صنعت دریانوردی به بحث و سخنرانی خواهند پرداخت. Envirotech قرار است به موضوعات مهم صنعت دریانوردی در طول کنفرانس ۲ روزه بپردازد. مهمترین عناوین مورد بحث در این کنفرانس آئین نامه ها، محیط زیست و پایداری، نوآوری و فناوری، کشتی سازی و تعمیر کشتی، سوخت های دریایی و بنادر پایدار خواهد بود.
کنفرانس و نشست Envirotech for Shipping در روتردام که قرار است به موضوعات کلیدی صنعت بپردارد، توسط گروه IGGS سازماندهی و برگزار خواهد شد.

۲۶ اَمرداد ۱۴۰۰ ۱۴:۵۵
تعداد بازدید : ۲,۰۸۶